O marce

Marka stworzona
z myślą o dzieciach

to one są tutaj najważniejsze, dlatego produkty, które oferujemy odznaczają się najwyższą jakością, trwałością, a przede wszystkim wygodną, która jest niezwykle ważna w modzie dziecięcej.

Pełna gama odzieży dziecięcej

Koszulki, eleganckie koszule, spodnie, leginsy, spódniczki, sukienki, body i topy. Wychodząc naprzeciw trendom mody dziecięcej na świecie, dbamy o różnorodność materiałów, ich faktur, wzorów i modeli. Kolory wyraziste i klasyczne, odważne printy, ale i te bardziej stonowane, geometryczne, kwiatowe i minimalistyczne wzory, faktury gładkie i urozmaicone – koronkami czy plisami. Do tego doskonałe wykończenie, niecodzienne, ozdobne aplikacje, kieszonki, kołnierzyki czy nadruki. Tak bogaty wybór modnych i wygodnych ubrań dziecięcych zadowoli każdego malucha i rodzica.

Najlepsi polscy producenci

W sprzedaży znajdziesz ubranka najlepszych, polskich producentów, takich jak MammaMia, Mimi, Elefunt, 2be3, NUNU, Fun Kids, Ewa Collection, Bexa, Nanushki i wielu innych. W odpowiedzi na potrzeby naszych odbiorców, tworzymy też autorskie ubranka TuSzyte, o których jakość dbamy już od etapu projektu. Jesteśmy miłośnikami pięknych detali, dlatego dbamy o to, by ubranka oferowane na TuSzyte były dopracowane w każdym calu. Tutaj każdy szczegół jest ważny!

Najlepsza polska jakość

TuSzyte to bezpieczeństwo i wysoka jakość tworzona w Polsce… każdego dnia dbamy o to, by ubranka były nie tylko wygodne i efektowne, ale także bezpieczne dla delikatnej, dziecięcej skóry. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały odznaczone certyfikatami bezpieczeństwa. Nie zapominamy także o takich detalach, jak nadruki, guziczki, napy…wszystkie całkowicie bezpieczne. Pamiętamy o tym, że materiały muszą być nie tylko wygodne, ale też delikatne i przyjemne w dotyku.

Wszystkie ubranka dostępne na TuSzyte stworzone zostały w polskich szwalniach,
w których wysoka jakość zawsze stawiana jest na pierwszym miejscu!

Dbałość o środowisko

TuSzyte to dbałość o środowisko… zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko małymi krokami możemy stworzyć bezpieczny świat, w którym będą żyły nasze dzieci. Właśnie dlatego ubranka dostępne na TuSzyte wysyłane są do Was w ekologicznych pudełkach z certyfikatem FSC, które tworzone są z surowców poddawanych recyklingowi.

TuSzyte to…

  • Mnóstwo oryginalnych modeli ubranek dziecięcych naszego autorstwa oraz innych znanych, najlepszeych marek mody dziecięcej,

  • bezpieczeństwo i jakość potwierdzone certyfikatami,

  • ubranka nie zawierające metali ciężkich, które wpływają na alergię skóry i inne choroby,

  • ubrania wykonane jedynie z polskich materiałów, odpowiadające na światowe trendy w modzie,

  • gwarancja szybkiej dostawy - wszystkie oferowane produkty dostępne na magazynie

TuSzyte - najwyższa jakość mody dziecięcej TU i teraz!

pixel