Skarpetki dla niemowlaków

  Myślisz o odpowiedniej ochronie dla delikatnych stópek Twojego dziecka? Szukasz materiałów wysokiej jakości, polskiego pochodzenia, które nie obcierają oraz nie podrażniają skóry? Doskonale to rozumiemy, dlatego w sklepie TuSzyte znajdziesz skarpetki dla niemowlaków od firmy Many Mornings. Staranny dobór surowca oraz bogaty wybór wzorów i kolorów na pewno spodoba się i rodzicom, i maluchom.

  Skarpety dla dzieci z certyfikowanej bawełny

  Każdy odpowiedzialny rodzic zwraca uwagę na tkaninę, z jakiej wykonane są ubranka. Skarpetki dla niemowląt nie są pod tym względem żadnym wyjątkiem. W naszym sklepie oferujemy produkty z najwyższej jakości bawełny czesanej odznaczonej certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 Tekstylia godne zaufania (80%). To oznacza, że włókna nie zawierają żadnych, szkodliwych substancji, które mogłyby zaszkodzić delikatnej skórze maluszka. To również gwarancja, że pochodzą od sprawdzonych dostawców. Proponowane skarpetki dla dzieci:

  • nie podrażniają skóry;
  • nie wywołują reakcji alergicznych;
  • nie zawierają substancji szkodliwych dla skóry czy organizmu.

  Do bawełny czesanej dodano również poliamid (17%) i elastan (3%), dzięki czemu są elastyczne oraz wygodne w noszeniu. Nasze skarpetki dla noworodków są nie tylko trwałe i bezpieczne, są również atrakcyjne wizualnie. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów.

  Kolorowe skarpety dla niemowlaka od polskich producentów

  Oprócz wymogów jakościowych, skarpetki dla niemowlaków muszą być atrakcyjne wizualnie. I takie właśnie są propozycje od firmy Many Mornings. Te piękne, kolorowe tekstylia możesz zamówić w sklepie TuSzyte. Musisz jednak wiedzieć, że są… nie do pary! Skarpetki dla dzieci nie są jednakowe wizualnie dla prawej i lewej stópki, chociaż łączy je wspólny temat. Dzięki temu jest bardziej kreatywnie, kolorowo i radośnie. Od teraz każdy poranek może być pełen pozytywnych emocji, bo w asortymencie jest wiele wzorów dedykowanych zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Żywe kolory będą pasować do dziecięcych ubranek przy codziennych lub też świątecznych okazjach. Dzięki temu, że skarpetki zostały wykonane z solidnej bawełny, będą służyć dziecku przez długi czas, mimo intensywnego użytkowania.

  Co dostaniesz, zamawiając skarpety dla niemowląt od TuSzyte?

  Składając u nas zamówienie, otrzymujesz produkt z certyfikowanego materiału, od polskiego producenta i to bez wychodzenia z domu. Już w ciągu 24 godzin zostanie do Ciebie wysłana paczka, więc skarpetki (nadające się doskonale również na prezent) otrzymasz niezwykle szybko. Masz wątpliwości? Na zwrot dajemy Ci aż 30 dni, więc możesz spokojnie podjąć decyzję. Wybierz więc śmiało urocze, zabawne, kolorowe i optymistyczne skarpetki dla swojego maluszka. Są bezpieczne i trwałe, przekonaj się!

  Sprawdź również:

  Produkcja naszych skarpetek dla niemowlaków zlokalizowana jest w Polsce. Ważnym dla nas elementem jest to, aby produkcja odbywała się w lokalnych manufakturach, mamy wówczas pewność, że skarpetki dla niemowląt zostały starannie wykonane na każdym etapie ich produkcji.

  Skarpetki dla niemowlaków powinny posiadać w swoim składnie co najmniej 80% bawełny. Bawełna to jeden z najlepszych materiałów naturalnych, zwłaszcza dla najmłodszych, dlatego jest najczęściej stosowana do produkcji ubranek.

  Aby ubranie posłużyło jak najdłużej i było bezpieczne dla dziecka, powinniśmy dostosować temperaturę prania jego ubranek i bielizny. W celu wyeliminowania zarazków, jednocześnie unikając skurczenia skarpetek dla niemowlaka, powinniśmy nastawić pranie na 40-60 stopni.

  pixel