Elegancka, prosta bluzka dziewczęca z długim rękawem. Uszyta w Polsce, z miękkiej, elastycznej i przewiewnej bawełny, zapewnia komfort noszenia na najwyższym poziomie. Idealnie dopasowuje się do sylwetki, nie krępuje ruchów, a do tego pięknie prezentuje się na każdej młodej damie.
Dopasowana bluzka ma prosty fason z delikatnie pogłębionym, okrągłym dekoltem. Ramiona zostały ozdobione subtelnymi falbankami, które nadają całości jeszcze bardziej eleganckiego wyrazu.
Bluzka w jednolitym, czerwonym kolorze z pewnością zwróci na siebie uwagę i sprawi, że każda stylizacja z nią stworzona będzie wyjątkowa. Ta bluzka idealnie pasuje do naszych spódnic tiulowych, a także odświętnych spódnic welurowych. W tym zestawieniu prezentuje się wyjątkowo gustownie.
Parametry techniczne
| Kod produktu | 001-UB-20-02 |
| Producent odpowiedzialny | TuSzyte Sp. z o.o., 08-504 Ułęż, Sarny 31, Polska |
| Długość rękawa | długi rękaw |
| Producent | TuSzyte |
| Kolor | czerwony |
| Materiał | 95% bawełna, 5% elastanu |
| Certyfikat | Materiał posiada Oeko-Tex Standard 100 Tekstylia godne zaufania |
| Kraj | Polska |
| Styl | basic |
| Gwarancja | Gwarancja Gwarancja |
| Rozmiar | Szerokość | Długość | Długość rękawa |
|---|---|---|---|
| 104/110 | 29 | 38 | 38 |
| 116/122 | 32 | 42 | 43 |
| 128/134 | 34 | 45 | 47 |
| 140/146 | 36 | 50 | 52 |

